Çağrı Merkezi : 0850 212 15 12 / 0232 332 0232

NelerYaptık

  • 2010 Yılında Kurulan K12 Bilişim Hizmetleri hazırlamış olduğu ürünler ile resmi ve özel devlet kurumlarına kurumsal ürünler hazırlamaktadır.
  • Dünyada 100.000 den fazla okulda kullanılan aSc Timetables yazılımının, Türkiye haklarını satın alarak tek yetkili satıcısı olarak hizmet vermektedir. Türkiye için özel bir versiyonun hazırlanması için katkıda bulunan firmamız www.ascturkiye.com adresinden özel versiyonun satışını gerçekletirmektedir.
  • Bireysel Öğretmen Devam Takip Sistemi 1000 den fazla okulda aylık 70.000 den fazla öğretmenin devam takip ve ekders işlemlerini yürütmekteyiz. Okullarımız bu sayede ek ders işlemlerini 3 dk için tamamlayıp otomatik olarak KBS sistemine aktarmaktadırlar.
  • 100 den fazla halk eğitim merkezinde kurs takip, bordro ve puantaj işlemlerini yürütmekteyiz. Kurs onay yazılarını, toplu ve tekli olarak oluşturmaktayız. Kurs planlarına göre ücretli öğretmenlerde bordro ve sigorta işlemlerini, kadrolu ve kbs dışı personellerde puantaj işlemlerini kurs planlarına göre bir kaç saniye dk içinde tamamlamaktayız.
  • Yazılımlarımız Microsoft Asp.Net Teknolojisi C# Yazılım dili ile hazırlanmakta olup, veri tabanı olarak Microsoft MS-SQL ve Bulut Sistemi olarak Microsft Azure Veri Merkezi kullanılmaktadır.

k12 ZamanTüneli...